» Platební podmínky
Platební podmínky

Platba dobírkou

Platba probíhá až při převzetí zboží a zaplacení dané částky kurýrní službě. Dobírka včetně dopravy činí 180,- Kč po České republice. Doprava na Slovensko je udána dle ceníku zde.

Platba on-line

Po odeslání objednávky má Plátce možnost využít službu ePlatba+, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky. Plátce prostřednictvím  internet bankingu odešle Platbu. Prodávající expeduje zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments a.s.

Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb. "

Platba platební kartou - EET

Podle zákona o evidenci tržeb není prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku v případě platby platební kartou.

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

MzM2NTR